Lot 8 - Lucien GENIN "Vase de fleurs", HST SBD, accidents et manques, 73 x 60 cm -

Estimation : 150 € / 200 €

Adjugé à 350 €

Lucien GENIN "Vase de fleurs", HST SBD, accidents et manques, 73 x 60 cm